BIST Elektrik Endeksi Hisseleri

BIST Elektrik endeksinde bulunan 6 adet hisse senedinin fiyatları, endekse ait hacim ve fark bilgilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

BIST Elektrik

XELKT 2.871,83% 0.99
HisseFirma Adı% FarkSonAlışSatışEn DüşükEn Yüksekİşlem Hacmi - TL
AKENRAkenerji00.860.860.870.850.875.842.990
AKSENAksa Enerji03.083.083.093.073.115.291.966
AKSUEAksu Enerji3.899.879.879.899.4510.001.180.983
AYENAyen Enerji0.214.774.764.774.694.771.835.776
ODASOdaş Elektrik4.379.319.269.318.809.4015.879.103
ZORENZorlu Enerji0.691.461.451.461.451.4812.327.525
Toplam İşlem Hacmi: 42.358.343

Bist Elektrik Endeksi'nde bulunan hisselere ait veriler piyasa yayıncılarından temin edilmekte olup en az 1 saat gecikmelidir. Resmi ve anlık veriler Borsa İstanbul'dan takip edilmelidir.

HisseFirma AdıSermaye (TL)Dolaşımdaki Hisse SayısıHalka Açık Oran2016/6 Kar - Zarar
AKENRAkenerji729.164.000182.291.000-31.473.625 TL
AKSENAksa Enerji613.169.118128.765.515% 21,39
AKSUEAksu Enerji8.352.0005.679.360158.519 TL
AYENAyen Enerji171.042.30023.945.922%15,01
ODASOdaş Elektrik47.600.18017.612.067% 28,57
ZORENZorlu Enerji750.000.000112.500.000% 32,00-59.528.000 TL

4.9.10.0.3.0.26.93.8