BIST Elektrik Endeksi Hisseleri

BIST Elektrik endeksinde bulunan 6 adet hisse senedinin fiyatları, endekse ait hacim ve fark bilgilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

BIST Elektrik

XELKT 2.894,00% 0.24
HisseFirma Adı% FarkSonAlışSatışEn DüşükEn Yüksekİşlem Hacmi - TL
AKENRAkenerji1.160.870.860.870.860.87241.928
AKSENAksa Enerji03.033.033.043.033.051.594.310
AKSUEAksu Enerji0.4112.3812.3112.3612.2912.4316.914
AYENAyen Enerji04.734.734.744.724.75252.819
ODASOdaş Elektrik0.539.459.449.459.379.502.142.996
ZORENZorlu Enerji01.181.171.181.171.195.935.178
Toplam İşlem Hacmi: 10.184.145

Bist Elektrik Endeksi'nde bulunan hisselere ait veriler piyasa yayıncılarından temin edilmekte olup en az 1 saat gecikmelidir. Resmi ve anlık veriler Borsa İstanbul'dan takip edilmelidir.

HisseFirma AdıSermaye (TL)Dolaşımdaki Hisse SayısıHalka Açık Oran2016/6 Kar - Zarar
AKENRAkenerji729.164.000182.291.000-31.473.625 TL
AKSENAksa Enerji613.169.118128.765.515% 21,39
AKSUEAksu Enerji8.352.0005.679.360158.519 TL
AYENAyen Enerji171.042.30023.945.922%15,01
ODASOdaş Elektrik47.600.18017.612.067% 28,57
ZORENZorlu Enerji750.000.000112.500.000% 32,00-59.528.000 TL