BIST Elektrik Endeksi Hisseleri

BIST Elektrik endeksinde bulunan 6 adet hisse senedinin fiyatları, endekse ait hacim ve fark bilgilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

BIST Elektrik

XELKT 4.923,47% 0.37
HisseFirma Adı% FarkSonAlışSatışEn DüşükEn Yüksekİşlem Hacmi - TL
AKENRAkenerji1.050.960.950.960.930.9828.477.974
AKSENAksa Enerji1.044.844.834.844.804.887.849.753
AKSUEAksu Enerji0.656.246.236.246.206.34838.707
AYENAyen Enerji0.110.0410.0310.0410.0010.0728.429.730
ODASOdaş Elektrik17.107.097.107.027.146.775.557
ZORENZorlu Enerji2.492.062.052.062.012.09128.739.872
Toplam İşlem Hacmi: 201.111.593

Bist Elektrik Endeksi'nde bulunan hisselere ait veriler piyasa yayıncılarından temin edilmekte olup en az 1 saat gecikmelidir. Resmi ve anlık veriler Borsa İstanbul'dan takip edilmelidir.

HisseFirma AdıSermaye (TL)Dolaşımdaki Hisse SayısıHalka Açık Oran2016/6 Kar - Zarar
AKENRAkenerji729.164.000182.291.000-31.473.625 TL
AKSENAksa Enerji613.169.118128.765.515% 21,39
AKSUEAksu Enerji8.352.0005.679.360158.519 TL
AYENAyen Enerji171.042.30023.945.922%15,01
ODASOdaş Elektrik47.600.18017.612.067% 28,57
ZORENZorlu Enerji750.000.000112.500.000% 32,00-59.528.000 TL